Telefon: (+452) 234 14 14

Yazılım

Presto XL ile hızla büyümekte olan işletmenizin sağlam kurumsal altyapısını oluşturun. İşletmenizin her türlü ekonomik koşuldan etkilenmemesi ve varolan güçlü yapısını koruması için sağlam adımlar atmanız gerekir. Sağlam adımlar atmak için ise öngörülü olmaya, doğru stratejik kararları zamanında almaya ihtiyacınız var. Likom Presto XL, büyümekte olan orta ölçekli işletmelerin stratejilerini doğru belirlemeleri için, tüm iş süreçlerinin yönetiminde etkinliklerini arttırmalarını sağlayacak kurumsal altyapıyı oluşturmak amacıyla geliştirildi. Likom Presto XL, Likom Yazılım'ın 1984'ten bugüne kadar edindiği Kurumsal İş Uygulamaları deneyimi ve binlerce müşterisinde kanıtlanmış başarısının ürünüdür.

Sadece Türkiye’de değil 200’e yakın ülkede binlerce restoran tarafından onlarca dil seçeneği ile kullanılan bir dünya markası olmuştur.

Orijinal Windows yazılımı almak size zaman ve para tasarrufu sağlayabilir, güvenlik riskleri ile yasal yükümlülüğünüzü azaltır.Kuruluşunuzun doğru şekilde lisanslandığından emin olmak için aşağıdaki bilgileri dikkate alın.

Kuruluşunuzun Doğru Lisanslandığından Emin Olun:

• Kişisel bilgisayarlarınızı satın alırken, orijinal işletim sisteminin aldığınız bilgisayarlara önceden yüklenmiş olduğundan emin olun.

Sunucu İşletim Sistemleri, Kişisel Bilgisayar İşletim Sistemleri, Ofis Yazılımları, Yedekleme Yazılımları, Güvenlik Yazılımları Müşteri talebi doğrultusunda yıllık, parça dahil veya parça hariç, yerinde periyodik bakım onarım sözleşmesi yanısıra aşağıdaki gelişmiş hizmet çözümlerini de sunmaktayız.