Your address will show here +12 34 56 78
Hizmetler

SAM (Yazılım Varlık Yönetimi)

SAM (Yazılım Varlık Yönetimi), kurumunuzdaki yazılım varlıklarını en etkili biçimde yönetilebilmek, kontrol ve korumak için yürütülmesi gereken altyapı çalışması ve sürecidir.

Veri Yedekleme Çözümleri

Yedekleme planın işletilmesi ve zaman içerisinde ihtiyaçlara göre güncellenmesi, veri kaybı durumunda kurumun karşılaşacağı zararı en aza indirebilmektedir.

Özel Yazılım Çözümleri

Sahada çalışmanın güzel tarafı problemleri görebilmekte. Bu problemleri çözebilmek için sektöre özel yazılımlar geliştirmekteyiz.

Satın Alma Süreç Yönetimi

Bir satın alma sürecini kolaylaştırmak istiyorsanız, profesyonel bir tedarik süreci inanılmaz derecede faydalı olabilir. Mal veya hizmetler için en iyi fiyatı ödemenizi, en saygın satıcıları seçerek zaman kazanmanızı ve sipariş gecikmelerini ve hatalarını en aza indirmenizi sağlar.

Daha Fazla Bilgi
Satın Alma Süreç Yönetimi

Tek bedene uyan hiçbir tedarik sürecinin olmadığı bilinir.Bu nedenle proje bazlı uyumlandırma yapılır.

Online BA-BS Mutabakat Yönetimi

Bırakın tüm mutabakat işlerinizi biz yapalım. Siz asıl işlerinize odaklanın. İleri teknoloji kullanımlı eşsiz servisimizden memnun kalacaksınız.Beyan Alım (BA), Beyan Satış (BS) mutabakatlarınızı aylık olarak yapın.Sadece cari hesap bakiyelerini değil, Çek, Teminat, Avans vb. Hangi tür mutabakat ihtiyacınız varsa hepsi için kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
Online BA-BS Mutabakat Yönetimi

İş'te Ahenk sloganı ile Online Cari Mutabakat ve BA BS Mutabakat yazılımlarını geliştirdik.

Kantar Otomasyonu

Otomasyon kapsamındaki tüm taşıyıcı kamyonların tartımı, tanımlanması, takibi ve yönetimsel raporlama işlemleri sağlanabilmektedir. Kullanılan ERP ile entegre çalışan çözümlerimiz müşterilerimize pek çok şekilde maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Daha Fazla Bilgi
Kantar Otomasyonu

Muhasebe programları ile bütünleştirilebilirlik. Hammadde veya ürün giriş çıkışlarının tartılması için geliştirilmiştir. Basit ve kullanıcı dostu bir arayüz ve birçok özelllik

Hızlı Satış Yazar Kasa Entegrasyonu

İşletmelerinizi büyümeye hazır hâle getirmek, hem daha doğru hemde verimli şekilde çalıştırmanıza olanak tanır. Müşterileriniz karşısında daha profesyonel gözükeceksiniz. Özellikle mağaza işletiyor, kasa'da müşterilerinize Satış Programı kullanarak işlem gerçekleştiriyorsanız.

Daha Fazla Bilgi
Hızlı Satış Yazar Kasa Entegrasyonu

Presto serisi ile tam uyumlu Hugin Yazar kasa Entegrasyonu

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.