Your address will show here +12 34 56 78
Hakkımızda

Değerlerimiz

Sahip olduğumuz değerlerin, benimsediğimiz ilkelerle birleşmesi sonucunda hızla ve doğru yolda ilerliyoruz. Sürekli gelişim ilkemiz ile kendimizi yeniliyor, verdiğimiz hizmetlerin kalitesini yükseltiyoruz.Önce PARA değil KALİTELİ HİZMET diyoruz. Sektöre önderlik edebilecek davranış biçimlerini kapımızın önüne madde madde yazıyor ve uyguluyoruz.

Vizyonumuz

Modern teknolojilerle, sektörel bilgi birikimimizle hizmet verdigimiz firmaların iş süreçlerini kolaylaştırarak bilgi teknolojileri sektörünün parlayan yıldızı olmaktır.

Misyonumuz

Şirketlerin inovasyon stratejilerini piyasalara yansıtarak onlara değer katmaktır. Müşteri ihtiyaçlarını karşılarken ekip çalışması ile verimli, yüksek performans ve kaliteli hizmet sunmaktır.

2005-2010

Referanslarla Büyümek

2005 yılında müşteriler için yeni değerler oluşturma ve müşterileri ileriye taşıyacak ürünler yaratma amacıyla faaliyetlerine başlayan Yerinde Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bir teknoloji firmasıdır.

2010-2015

Sektörel Yazılım Üretme

Farklı ölçeklerde ve alanlarda faaliyet gösteren birbirinden değerli firmalar için güvenilir, inovatif, sürdürülebilir ve rekabet edilebilir veriler elde etmesini sağlayacak çözümler oluşturmayı hedef aldık.

2015-2017

Yazılım Geliştirme

Akort markası ile İş'te Ahenk sloganı ile Cari Mutabakat ve BA BS Mutabakat yazılımlarını geliştirildik.

2017- 2019

Yazılım Entegrasyonları

Piyasadaki tüm kantar sistemleri ile uyumlu Kantar otomasyonu yazılımı geliştirdik. Satın Alma departmanı için süreç yönetimi yazılımı algoritma çalışmalarına başlandı.

Bizimle çalışmak için lütfen irtibata geçiniz.