Yerinde BT Danışmanlık Hizmetleri

Teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunar
Ürünlerimiz

ÇOK UZATMADAN KISACA BİZ

2005 yılında müşteriler için yeni değerler oluşturma ve müşterileri ileriye taşıyacak ürünler yaratma amacıyla faaliyetlerine başlayan Yerinde BT Danışmanlık Hizmetleri inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bir teknoloji firmasıdır.

Vizyonumuz
Modern teknolojilerle, sektörel bilgi birikimimizle hizmet verdigimiz firmaların iş süreçlerini kolaylaştırarak bilgi teknolojileri sektörünün ve müşterilerinin parlayan yıldızı olmaktır.

Misyonumuz
Şirketlerin inovasyon stratejilerini piyasalara yansıtarak onlara değer katmaktır. Müşteri ihtiyaçlarını karşılarken ekip çalışması ile verimli, yüksek performans ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Değerlerimiz
Sahip olduğumuz kişisel değerlerin, benimsediğimiz ilkelerle birleşmesi sonucunda hızla ve doğru yolda ilerliyoruz. Sürekli gelişim ilkemiz ile kendimizi yeniliyor, verdiğimiz hizmetlerin kalitesini yükseltiyoruz. Önce PARA değil KALİTELİ HİZMET diyoruz. Sektöre önderlik edebilecek davranış biçimlerini kapımızın önüne madde madde yazıyor ve uyguluyoruz.

Hedeflere ulaşmak, “doğru ve yerinde karar vermek ile” mümkündür!

Kurumsal ihtiyaçlarınızı gerçekleştirmek için çoğu zaman standart ürünler maliyet olarak yüksek kalabilir yada ihtiyaçlarınıza cevap veremeyebilir. Bu noktada tamamen sizin iş süreçlerinize entegre ve size özel tasarlanmış yazılımlara ihtiyaç duyarsınız.

Sonuç odaklı BT destek ve danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

İletişim

Hizmet Anlayışımız

Projenin tamamlanmış olması, proje içerisinde BT danışmanın işinin bittiği anlamına gelmez. Müşteri hizmeti ve servis devamlılığı sunmak işin en önemli parçasıdır. Kullanıcılar, genelde “bardağın boş tarafını görmeye odaklanmışlardır”. Gerçekleştirmek istediğimiz çalışmalara karşı ön yargılı davranabilirler. Onların bizi aramasını beklemeden rutin müşteri ziyareti yaparız, en azından telefonda arar sorunları var ise yerinde yada uzaktan bağlantı yönetimi ile  sorunlarını gideririz.

Empati Haritalaması

Projelerimizde ön yargıyı ortadan kaldırmak için ekibimiz, kullanıcılar ile  empati kurar, günlük çalışmalarında hangi süreçlerden geçiyor yani sonuçta  tüm çalışma saatinde onun gibi düşünmeye çalışırız. Daha sonra araştırmamızdaki zayıf noktaları keşfeder, kullanıcının kendisinin farkında bile olmadığı kullanıcı ihtiyaçlarını ortaya çıkarırız. Eğer kullanıcı yaptığı işi kolay ve hatasız yaparsa mutlu olur,  bu mutluluk zincirleme en üst yöneticiye kadar akseder.

Ürünlerimiz

Comments are closed.

×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için tıklayınız
veya bize bir e-posta gönderin

bilgi@yerinde.com

× Size Nasıl I Yardımcı Olabiliriz?