Yerli Konferans Uygulaması: Diyalog

HAVELSAN’dan Zoom’a Rakip Olacak Yerli Video Konferans Uygulaması: Diyalog

HAVELSAN Diyalog, kurulumu ve yönetimi kolay, güvenli, yüksek kalitede görüntülü ve sesli görüşme imkanı sağlayan, tamamen yerli bir video konferans sistemidir.

Mobil platformlarda da çalışabilen HAVELSAN Diyalog, kurumların sunucularında çalıştığı gibi bulut ortamında da çalışabilmektedir. Sistem, sağladığı yüksek güvenlik ile önceliği güvenlik olan kritik kurumlar tarafından da kullanılabilmekte ve kullanıcı dostu arayüzü ile son kullanıcılara hitap etmektedir.

Mesajlaşma veya dosya gönderme gibi işlevlerin yerine getirilebilmesi için HAVELSAN tarafından geliştirilmiş olan diğer güvenli iletişim uygulamaları ile birlikte çalışabilen HAVELSAN Diyalog, bu özelliği sayesinde her türlü kurum, kuruluş, özel şirket veya bireyler için kaygı yaratan bilgi güvenliği sorununa uçtan uca çözüm getirmektedir.
Siber güvenlik doğrulaması yapılan ve genişletilebilir Cluster mimaride bir yapıya sahip olan HAVELSAN Diyalog video konferans çözümü, sivil ve askeri her türde kullanıcının ihtiyacına uygun yetkinliktedir.
Yurt içi ve yurt dışında yaygınlaştırılması hedeflenenHAVELSAN Diyalog‘un sağladığı yüksek verimlilik ile toplantı katılımcı sayısı ve süre sınırı olmadan güvenle iletişim kurabilmek mümkündür. Üstelik, Safari, Chrome, Opera, Firefox, Mozilla, Tizen ve Vivaldi gibi web tarayıcıları üzerinden erişilebilen HAVELSAN Diyalog‘u kullanmak için herhangi bir uygulama yükleme zorunluluğu da bulunmamaktadır.
Neden HAVELSAN Diyalog?

– Kullanmak için hiçbir uygulama yüklemeye gerek yoktur.
– Ekstra bir donanım, kamera vb. ortam birimlerine ihtiyaç yoktur.
– Bulut ve kurumun kendi sunucularında kullanılabilmektedir.
– Her türlü müşteri ihtiyacını karşılamak için geliştirmeye açık bir üründür.

Comments are closed.

×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için tıklayınız
veya bize bir e-posta gönderin

bilgi@yerinde.com

× Size Nasıl I Yardımcı Olabiliriz?